Tehnički crtač / tehnička crtačica

Br. oglasa: 764125739
Na određeno

MODUL d.o.o.
Darda, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • crtanje namještaja prema zahtjevima arhitekata, designera i investitora
  • izrada idejnih i radioničkih nacrta (razrada nacrta do najsitnijih detalja), izrada tehničke dokumentacije, predkalkulacije materijala
  • praćenje izrade proizvoda u procesu proizvodnje
  • suradnja s voditeljem projekta i odjelom prodaje - potpora prilikom izrade kalkulacija

Uvjeti:

  • minimalno završena srednja škola, poželjno tehničkog/strojarskog usmjerenja
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • čitanje radnih naloga i tehničkih nacrta
  • poželjno poznavanje materijala za proizvodnju namještaja
  • poželjno poznavanje principa konstruiranja namještaja
  • poželjno poznavanje Cut Rite programa
  • rad u nekom od programa za tehničko crtanje - Solidworks, AutoCad, Megacad/Megatischler, Corpus
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac nudi:

  • ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • bonusi za ostvarene radne rezultate
  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • uvođenje u posao pod vodstvom mentora

Kontakt email: posao@modul-contract.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Darda, Osječko-baranjska županija, Hrvatska