Projektno osoblje (m / ž)

Br. oglasa: 820111452
Puno radno vrijeme

Hochschule Kaiserslautern
Pirmasens, Njemačka
Opis posla

Opis posla:
Projektni djelatnik (m/ž) u području istraživanja ALP bio-baziranih poliesterskih materijala

Referentni broj: ALP 2023/07

Vaši zadaci

Vaš zadatak je aktivna podrška voditelju projekta u istraživačkom projektu u području biobaziranih poliesterskih materijala. To uključuje posebno

• Planiranje, priprema i provedba eksperimentalnog i organizacijskog rada

• Istraživanje literature, materijala i patenata

•Vrednovanje podataka i prezentacija rezultata projekta u obliku izvješća

Ukoliko imate pitanja o sadržaju radnog mjesta, prof.dr. Sergiy Grishchuk ( sergiy.grishchuk@hs-kl.de ) na raspolaganju.

tvoj profil

• Završena, relevantna visoka stručna sprema s usmjerenjem na prirodne znanosti
• Osnovna znanja iz organske kemije i analitičke kemije
• Iskustvo u praktičnom radu u laboratoriju
• Osnovna znanja o aspektima održivosti i ekologije
• Visoka motiviranost, samostalan način rada, samoinicijativnost, sposobnost timskog rada, komunikativnost i organizacijske sposobnosti
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju

Izričito pozdravljamo prijave svih dobnih skupina i bez obzira na spolni identitet, invaliditet, etničku pripadnost, vjeru, svjetonazor ili seksualnu orijentaciju.

naš asortiman

Radno mjesto treba odmah popuniti na Sveučilištu Kaiserslautern u Pirmasensu na Odjelu za primijenjenu logistiku i polimerne znanosti s nepunim radnim vremenom (30%) na ograničeno razdoblje do 31. svibnja 2025.

Na našem Sveučilištu primijenjenih znanosti i dizajna sa snažnim profilom u primijenjenom istraživanju i razvoju, kao i akademskom daljnjem obrazovanju, možete očekivati inovativno radno okruženje i širok raspon mogućnosti daljnjeg usavršavanja u kontekstu razvoja osoblja. Sveučilište primijenjenih znanosti u Kaiserslauternu podržava kompatibilnost obitelji i posla, na primjer kroz uredbu o mobilnom radu i fleksibilnom radnom vremenu. Mjesto rada je u našem kampusu u Pirmasensu

Radni odnos zasniva se na kolektivnom ugovoru za javnu službu saveznih država (TV-L). Naknada se zasniva na platnoj skupini E10 TV-L uz ispunjenje profesionalnih i osobnih uvjeta. Osim toga, nudimo vam kolektivno ugovoreni mirovinski sustav poduzeća.

Zapošljavanje na pola radnog vremena općenito je moguće. Ukoliko pristignu odgovarajuće prijave, provjerava se mogu li se želje za nepunim radnim vremenom zadovoljiti u okviru službenih mogućnosti (osobito uvjeti radnog mjesta, željena organizacija radnog vremena).

U okviru državnog Zakona o jednakim mogućnostima, Sveučilište primijenjenih znanosti Kaiserslautern nastoji dodatno povećati udio žena, posebno u znanosti.

Osobe s teškim invaliditetom imat će prednost ako su odgovarajuće kvalificirane (molimo priložiti dokaz).

Tvoja prijava

Radujemo se što ćemo primiti vašu prijavu sa sadržajnim dokumentima, koje nam možete poslati putem našeg online portala za prijave do 2. travnja 2023.

EURES