Uredski / a administrator / ica - asistent / ica

Br. oglasa: 964568681
Na određeno

RR SOLUTIONS d.o.o.
Zaprešić, Hrvatska
Opis posla

Međunarodna tvrtka RR Solutions d.o.o. , specijalizirana za distribuciju selektivnih kozmetičkih proizvoda traži u svoj team visoko motiviranog suradnika ili suradnicu, koji-a je spremna uložiti puno energije u svoj osobni I poslovni razvoj sukladno sa filozofijom firme.
Osoba na ovoj funkciji će biti odgovorna za poslove uredskog adminstratora
Odgovornosti i poslovi uključuju slijedeće:
1.Administrativna Podrška: obavljanje svakodnevnih administrativnih zadataka kao što su unos podataka, fotokopiranje, skeniranje i arhiviranje.
- Priprema i distribucija dokumenata, izvještaja i prezentacija po potrebi.
- Održavanje uredskih zapisa i organizacija arhiva.
2.Komunikacija i Koordinacija: upravljanje dolaznim pozivima, e-poštom i drugom korespondencijom na profesionalan način.
- Koordinacija unutarnje komunikacije i rasporeda sastanaka.
3.Organizacija Ureda: održavanje urednosti i urednog izgleda uredskih prostora, uključujući konferencijske dvorane i zajedničke prostorije.
- Praćenje i nadopunjavanje uredskih potrepština i materijala.
4.Podrška Upravljanju Projektima: asistiranje u praćenju i organizaciji projekata.
- Priprema materijala za sastanke i praćenje rokova.
5.Organizacija Putovanja i Događanja: pomoć u organizaciji putovanja, rezervacijama smještaja i prijevoza.
- Koordinacija organizacije događanja, sastanaka i radionica.
6.Spremanje Podataka i Izvještavanje: održavanje baza podataka i unos podataka s točnošću.
- Priprema izvještaja i analiza prema potrebama.
7.Prva Točka Kontakta: pozdravljanje posjetitelja i upravljanje prvim dojmom o tvrtki.
- Upravljanje upitima i usmjeravanje prema odgovarajućim osobama.
8.Razni Administrativni Zadaci: rukovanje osnovnim financijskim zadacima kao što su praćenje troškova i obrada faktura.
- Pratiti opskrbu uredskih potrepština i koordinirati s dobavljačima.
Uvjeti: srednja škola ili ekvivalentno obrazovanje, iskustvo u administraciji, kao uredski administrator ili slično, je poželjno, poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), izvrsne komunikacijske vještine, kako pisane tako i usmene, pažnja na detalje i sposobnost organizacije više zadataka, sposobnost održavanja povjerljivosti i rukovanje osjetljivim informacijama, vještine rješavanja problema i snalaženje u dinamičnom okruženju, sposobnost suradnje s kolegama i pristupačnost, samostalnost i proaktivnost u obavljanju zadataka.

Kontakt email: antonela.sprlje@rr-solutions.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zaprešić, Zagrebačka županija, Hrvatska