Unos podataka u računalo (m / ž)

Br. oglasa: 713144290
Studentski posao

CC REAL d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Unos i kontrola (brojanje) poklon bonova prema serijskim brojevima u Excel tabeli, slaganje i arhiviranje dokumentacije
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Poželjno prethodno iskustvo rada na administrativnim poslovima
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Minimalno 2-3 mjeseca, po potrebi i dulje
SATNICA
  • 5,25 EUR
LOKACIJA
  • Jankomir 33, Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • Besplatna kava i voda
RADNO VRIJEME
  • Tri dana u tjednu po dogovoru (ponedjeljak – petak): 08,00-16,00 ili 09,00-17,00
POTREBNA ZNANJA
  • Dobro poznavanje MS Office alata s naglaskom na Excel
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Preciznost, točnost, brzina, visoka razina odgovornosti
NAČIN ZA PRIJAVU
  • p.vrbanovic@cc-real.com