Unapređenje prodaje

Br. oglasa: 733395979
Studentski posao

MPG d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA

Unapređenje prodaje(slaganje robe u dućanima)

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog automobila/prijevoznog sredstva jer se obilazi više lokacija u jednome danu

POČETAK RADA

što prije

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

Dugoročno

SATNICA

6,50 EUR + propisana uvećanja

LOKACIJA

Trgovine na području Zagreba i okolice

DRUGE NAKNADE

0,31 € po km, plaćeni svi km

RADNO VRIJEME

Puno radno vrijeme, 40 sati tjedno, može i manje po dogovoru

POTREBAN BROJ IZVOĐAČA

2

POTREBNA ZNANJA

MS Office

POŽELJNE VJEŠTINE

komunikativnost, samostalnost, marljvost