Suradnik za administraciju (m / ž)

Br. oglasa: 197220422
Studentski posao

SES HRVATSKA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Pisana i telefonska komunikacija sa partnerima, suradnicima i posjetiteljima
  • Primanje, slanje i vođenje evidencije poštanskih pošiljaka,
  • Zaprimanje i arhiviranje ulaznih i izlaznih računa,
  • Arhiviranje dokumentacije trgovačkog centra u fizičkom i digitalnom obliku,
  • Nabava uredskog materijala, potrepština i općenita briga o urednom funkcioniranju ureda uprave,
  • Vođenje i ažuriranje evidencija potrebnih u operativnim aktivnostima trgovačkog centra,
  • Dočekivanje poslovnih partnera;
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Tražimo motiviranu osobu s iznimnim darom za organizaciju zbog povećanog obima poslova na području administracije.

Pridruži nam se jer te očekuje

  • dinamičan i motiviran tim s međunarodnim iskustvom,
  • odgovorni i zanimljivi radni zadaci,
  • atraktivno okruženje u modernim uredima,
  • mogućnost stjecanja iskustva i novih znanja;
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • SES Hrvatska d.o.o. hrvatska je podružnica austrijske tvrtke SES – Spar European Shopping-Centers GmbH pod okriljem grupe SPAR Austrija koja je ugledna i uspješna tvrtka na području razvoja, izgradnje i upravljanja trgovačkim centrima u Austriji, Sloveniji, Italiji, Hrvatskoj, Mađarskoj i Češkoj. Grupa upravlja sa 31 trgovačkim centrom, a pod okrilje hrvatskog poslovodstva spada i trgovački centar King Cross Zagreb Jankomir.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 60 dana i/ili prema potrebi
SATNICA
  • 6,50 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Ulica Velimira Škorpika 34, 10 090 Zagreb
RADNO VRIJEME
  • Ponedjeljak – Petak, 08:00h – 16:00h
POTREBNA ZNANJA
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredna razina poznavanja MS Office programa
  • odmjerenost i pozitivan nastup u komunikaciji
  • točnost i pravovremenost u obavljanju zadataka
POŽELJNE VJEŠTINE
  • poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (razina C1)
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Molimo prijave sa životopisnom poslati do naznačenog roka na mail adresu info@kingcross.hr