Student u odjelu podrške kupcima (m / ž)

Br. oglasa: 886166484
Studentski posao

Merkur osiguranje d.d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Pružati izvrsnu korisničku podršku putem telefona i e-maila
  • Rješavati upite i pružati informacije kupcima o našim proizvodima i uslugama
  • Pomagati u rješavanju problema i prigovora kupaca na profesionalan i efikasan način
  • Sudjelovanje u našem Med Easy projektu, pružajući našim klijentima izvrsnu i brzu uslugu naručivanja te uspostavljajući kvalitetnu suradnju s našim partnerima
  • Surađivati s drugim odjelima unutar kompanije radi osiguranja zadovoljstva kupaca
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Želiš li steći neprocjenjivo iskustvo rada u jednoj od vodećih osiguravajućih kompanija u regiji? Merkur osiguranje d.d. traži 3 motivirana studenta za rad u Odjelu podrške kupcima.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Idealno je da možeš raditi 4-5 smjena tjedno, no razumijemo da ponekad studentske obveze mogu ograničiti tvoje slobodno vrijeme.
POČETAK RADA
  • 02.05.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Na duži period
SATNICA
  • 5,50 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Ulica kneza Ljudevita Posavskog 31
POTREBNA ZNANJA
  • Odlične komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
  • Poznavanje rada na računalu i osnovno poznavanje MS Office alata
  • Profesionalan pristup radu i sposobnost rješavanja problema
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Poželjno iskustvo u radu s korisnicima, ali nije uvjet
NAČIN ZA PRIJAVU
  • blazenka.markanovic@merkur.hr