Student u Odjelu Enterprise Marketinga (ž / m)

Br. oglasa: 514086394
Studentski posao

A1 HRVATSKA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • baviti ćeš se s administracijom korisničkih podataka u CRM sustavu
  • prikupljati podatake o postojećim uslugama korisnika iz tehničkih baza/sustava
  • pripremati poslovne slučajeve za postojeće usluge
  • izrađivati komercijalne ponude za nove usluge
  • pripremati pretplatničke ugovorne dokumentacije
  • baviti se unosom zahtjeva za raskid/zasnivanje pretplatničkog odnosa u CRM sustav
  • baviti se zatvaranjem zahtjeva za isključenje usluge u ticketing sustavu
  • baviti se administriranjem korisnika i usluga u svrhu praćenja rada prodaje

Što očekujemo

  • napredno znanje excela
  • osnovno znanje rada u wordu
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • organiziranost i savjesnost u radu
  • točnost i volja za radom
  • važeća studentska prava u minimalnom period od godine dana
  • mogućnost svakodnevnog rada 6-8h
  • rad na dulji vremenski period

What's in it for you

  • prilika da primijeniš i proširiš postojeća znanja
  • mnoštvo internih treninga i edukacija
  • podrška i prijenos znanja mentora
  • upoznavanje vrhunskih stručnjaka iz područja i njihovi tips-and-tricks
  • kod nas nikad nije dosadno- dinamično okruženje, moderno uređeni prostori
  • volimo se zabavljati- druženja, tulumi, meetupovi, natjecanja, stolni nogomet i stolni tenis

Zvuči zanimljivo? Prijavi se do 5.5.2024.!

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na duži period
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Zagreb, Vrtni put 1 (A1 središnjica u Zagrebu)
RADNO VRIJEME
  • puno radno vrijeme (8 h dnevno); fleksibilno (8-16 ili 9-17)
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Zainteresirani se mogu prijaviti putem linka: https://jobs.a1.com/hr/job-search/job/1361-student-u-odjelu-enterprise-marketinga-%c5%bem/