Referent u domaćoj i inozemnoj nabavi

Br. oglasa: 680847771
Puno radno vrijeme

MAKROMIKRO GRUPA d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla

- naručivanje robe (uredski materijal, promo, tisak, konzumacija) od domaćih i ino dobavljača

- sudjelovanje u pripremi uvoza robe i praćenje tijekova isporuke

- vođenje brige o učinkovitosti i pravovremenosti procesa nabave asortimana za koji je odgovoran(a)

- praćenje tržišta i aktivno traženje novih dobavljača i asortimana

- rješavanje reklamacija i prijava nesukladnosti, administrativni poslovi u postupcima nabave

- ostali zadaci koji odgovaraju prirodi posla

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili srodnog smjera

- poželjna 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (nije uvjet)

- vozačka dozvola B kategorije

- aktivno korištenje MS Office alata

- proaktivnost

- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

- English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Što nudimo:

- ugovor na neodređeno

- dodatne edukacije

- mogućnost napredovanja

Pogodnosti
  • Teretana & Fitness
  • Edukacija i razvoj
  • Parking
  • Popusti za zaposlenike
  • Mogućnost napredovanja
Obrazovanje Srednja škola, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska