Referent / informatički tehničar (m / ž)

Br. oglasa: 664652603
Studentski posao

Pravosudna akademija
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad u Odjelu za provedbu programa stručnog usavršavanja obavlja administrativno-tehničku potporu u organizaciji obrazovnih aktivnosti Pravosudne akademije, unos podataka o aktivnostima stručnog usavršavanja u Bazu podataka te sastavljanja izvješća o podacima iz iste, izrada Excel tablica, unos podataka u Moodle i Teams aplikaciji, rad u Zoom-u i obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenih.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • apsolvent računalstva i informatike, poslati životopis
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • cca 5 mjeseci
SATNICA
  • 6,10 eura
LOKACIJA
  • Maksimirska cesta 63
RADNO VRIJEME
  • od 08:00 do 16:00 sati
POTREBNA ZNANJA
  • znanje rada u Zoom, Moodle i Teams aplikacijama, Excel
POŽELJNE VJEŠTINE
  • preciznost i odgovornost kod izvršavanja radnih zadataka
NAČIN ZA PRIJAVU
  • e-mail: visnja.marinovic@pravosudje.hr