Istraživanje tržišta (m / ž)

Br. oglasa: 191762503
Studentski posao

Sunce Hoteli d.d.
Hrvatska
Opis posla
  • Provoditi istraživanja na temelju zadanih tema iz područja turizma i ekonomije
  • Analizirati podatke i prikupljenje informacije te izvlačiti relevantne zaključke
  • Pripremati izvještaje i prezentacije o istraženim temama
  • Suradnja s timom i vođenje komuniakcije o napretku istraživanja

PERIOD OBAVLJANJA POSLA

  • 1.5.-31.12.2024.

TRAŽENE KOMPETENCIJE STUDENATA

  • Izvrsne analitičke i komunikacijske vještine
  • Samostalnost u radu i sposobnost timskog rada
  • Poznavanje statističkih alata i metodologija istraživanja je prednost

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

  • Mogućnost stjecanja praktičnog iskustva u istraživanju relevantnih tema
  • Mentorstvo i podrška u radu - Prilika za daljnju suradnju na budućim projektima

RADNO VRIJEME

  • Ponedjeljak - petak, 40 sati tjedno
  • Fleksibilnost radno vrijeme prilagođeno studentskim obvezama

SATNICA

  • 6.00 € (45.21 KN)

KONTAKT

  • Pošaljite svoj životopis i kratko motivacijsko pismo na e-mail: ljudski.resusri@bluesunhotels.com
Pogodnosti
  • Rad od kuće
Mjesto rada
Hrvatska