Dogovaranje sastanaka za b2b projekt tvrtke (m / ž)

Br. oglasa: 743232261
Studentski posao

IDONEUS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad u tvrtki-partneru najčitanijih dnevnih novina - 24sata.
  • Telefonsko dogovaranje sastanaka s poslovnim subjektima (b2b).
  • Mogućnost rada od kuće.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Tražimo apsolvente i studente zadnje godine studija koji se mogu obavezati na radno vrijeme svaki radni dan 4-8 h (minimalno 4 h dnevno).
POČETAK RADA
  • 1.5.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • neodređeno
SATNICA
  • 6 €/h
POTREBNA ZNANJA
  • Komunikativnost
  • Elokventnost
  • Informatička pismenost.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Mailom na zaposljavanje@mojkvart.hr