Blagajnik / blagajnica

Br. oglasa: 850032823
Na neodređeno

DRUŠTVO OSOBA S TJELESNIM INVALIDITETOM
Hrvatska
Opis posla

Temeljem Statuta i Pravilnika o rasporedu poslova i zadataka Društva osoba s tjelesnim invaliditetom južne Istre

Raspisuje se

NATJEČAJ
za prijam u radni odnos

Blagajnika/ce – 1 izvritelj/ica na neodređeno vrijeme

UVJETI:

  • SSS, srednja stručna sprema ekonomska škola, ekonomski smjer

Tražimo suradnika/suradnicu koja dijeli vrijednosti Društva,  komunikativna je, odgovorno radi svoj posao, spremna je na učenje i stjecanje novih znanja i vještina te razvoj svojih kapaciteta djelujući u Društvu, a pritom ima:

  • srednju stručna sprema
  • dobro poznaje rad na računalu (operativni sustav Microsoft Windows te pripadajući programi - Word, Excel, Power Point)
  • Poželjno radno iskustvo

Iznos plaće: minimalni osobni dohodak plus sredstva Zavoda (560,00 eura neto + prijevoz)

Od radnika/radnice se očekuje:

  • obavljanje blagajničkih/administrativnih poslova u smislu praćenja rada podružnica, Predsjedništva i ostalih tijela Društva
  • administrativno praćenje projekata i programa

BLAGAJNIK

  1. Vodi blagajne Društva i Podružnica
  2. Isplaćuje putne naloge i račune putem blagajne
  3. Vodi evidencije plaćenih članarina
  4. Ispunjava naloga za prijenos za plaćanje računa, ugovora o djelu, plaća, uplate, isplate te predaja istih na FINA-i ili u poslovnoj banci
  5. Svakodnevno urudžbira pristigle i izaslane račune
  6. Kontrolira pristigle račune
  7. Kontaktira sa FINA-om, bankama, Poreznom upravom, HZZO, HZMO
  8. Vodi ispis izvoda
  9. Prati financijsko poslovanje Društva i podružnica
  10. Pravovremeno dostavi dokumentacije knjigovođi
  11. Surađuje s predsjednikom Društva, Predsjedništvom i Skupštinom

Prilikom prijave potrebno je priložiti:

  • zamolbu
  • životopis u Europass formatu kojim se potvrđuje relevantno iskustvo i znanje s kontakt podacima  (adresa, mobitel, e-mail)
  • Svjedodžbu o završenoj školi
  • Uvjerenje o nekažnjavanju

Prednost pri zapošljavanju imaju osobe s invaliditetom.
Osoba koja se prilikom prijave pozove na prednost isto dokazuje potvrdom iz Registra o osobama s invaliditetom koji se vodi pri Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo (potvrdu je moguće preuzeti putem sustava e-građani).

Zamolbe sa životopisom dostavljaju se na adresu e-pošte:  dosti@hi.t-com.hr , s naznakom: „Prijava na Natječaj za zapošljavanje“ do ponedjeljka 15. travnja 2023. godine.

Zapošljavamo na puno radno vrijeme, ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.
Intervju i testiranje kandidata bit će obavljen u periodu od  3.4.2023. do 14.4.2023. godine.
Očekuje se kako će radnik/radnica s radom započeti  2. svibnja 2023. godine.

Kontakt email: dosti@hi.t-com.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski, Talijanski
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska