Administrator ureda (m / ž)

Br. oglasa: 619347930
Studentski posao

LAUS CC d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Uredski i administrativni poslovi, prijem i jednostavnija obrada poslovne dokumentacije, javljanje na telefon, doček gostiju, briga za nabavku uredskog i potrošnog materijala i namirnica, praćenje evidencija korištenja pojedinih resursa (službeni auto, smještaj radnika u okviru putovanja)
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Ti si vedra i komunikativna osoba željna za početak na ovaj način sudjelovati u razvoju i podršci složenih informacijskih sustava koje razvijamo i podržavamo.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Mogućnost produljenja roka zaposlenja i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost daljnjeg poboljšanja neto satnice i ostalih materijalnih uvjeta
  • Mogućnost promjene dnevnog rasporeda (jutarnja, popodnevna smjena), kao i povećanja dnevno planiranih sati rada
POČETAK RADA
  • 02.04.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 31.12.2024.
SATNICA
  • 6 EUR/h
LOKACIJA
  • Petračićeva 4, 10 000 Zagreb
RADNO VRIJEME
  • 5 h rada dnevno pon – pet
POTREBNA ZNANJA
  • Rad na računalu, uredski alati MS Office
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Komunikativnost, volja za učenjem i napredovanjem, organizacijske vještine
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Mailom na novi.posao@laus.cc