Administrator u Plesnom studiju TransForm (m / ž)

Br. oglasa: 490436187
Studentski posao

Plesni studio Transform
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad na recepciji, zaprimanje stranaka, pretraživanje i uređivanje baze podataka, komunikacija s klijentima
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Moguće je raditi svaki dan, ali i samo određene dane u tjednu po dogovoru
POČETAK RADA
  • 15.3.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 30.06.2024
SATNICA
  • 5,25 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • PS TransForm, Zagrebačka cesta 194
RADNO VRIJEME
  • radnim danom popodne od 16 do 23:30h, SUB od 8 do 21:30h (u dvije smjene, jedna od 8 – 15h, druga od 15 – 21:30h), NED od 8 do 18:30h (također mogućnost u dvije smjene)
POTREBNA ZNANJA
  • poznavanje osnovnih programa na računalu
  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost, efikasnost i kreativnost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • zainteresirani kandidati neka pošalju svoju zamolbu s kratkim životopisom i fotografijom na plesnistudiotransform@gmail.com