Administrativni referent / ica - pripravnik / ca

Br. oglasa: 391445586
Na neodređeno

MODULAZ GROUP d.o.o.
Donja Dubrava, Hrvatska
Opis posla

Modulaz Group, renomirana tvrtka s više od 30 godina iskustva u industriji, traži motiviranu osobu za radno mjesto Administrativnog referenta - PRIPRAVNIKA m/ž.

Pružamo vam dinamično i poticajno radno okruženje te mogućnost kontinuiranog osobnog i profesionalnog razvoja.

Što nudimo:

ugovor na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci
motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima
plaćeni putni troškovi ili organiziran prijevoz do tvrtke i natrag
benefit paket (plaćen obrok, team building, božićni domjenak, božićnica, uskršnjica i još mnoge druge pogodnosti)
kolektivni godišnji odmor

Odgovornosti:

Zaprimanje, briga o narudžbama i praćenje isporuka robe
Izrada izlaznih računa
Upravljanje logistikom
Komunikacija s drugim odjelima vezanim uz redovito poslovanje
Vođenje evidencije (ugovori, narudžbe, praćenje rokova)
Unos podataka u informatički sistem
Brigu o točnosti podataka na razini artikla i dobavljača
Izvještavanje i praćenje internih procesa unutar firme
Obradu i analizu izvještajnih tabela
Održavanje evidencije ažurnom i dostupnom
Komunikacija sa skladištem

Bitno je da imate minimalno osnovno znanje engleskog jezika na govornoj razini, a poznavanje njemačkog jezika smatramo bonusom. Poznavanje drugih stranih jezika također je dobrodošlo.

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim ispravama sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Ako se dobro snalazite u novim izazovima i spremni ste pridružiti se našem timu, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na hr@modulazgroup.com . Očekujemo vaše prijave i veselimo se potencijalnom zajedničkom radu u Modulaz Group!

Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Kontakt email: hr@modulazgroup.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Jezici Engleski, Njemački
Mjesto rada
Donja Dubrava, Međimurska županija, Hrvatska