Administrativni poslovi (m / ž)

Br. oglasa: 778725500
Studentski posao

INGRAM MICRO d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Unos ulaznih računa, u sklada s dobavljačima i kupcima, evidencija radnog vremena, putni i materijalni troškovi i ostali administrativni poslovi.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Ako si na završnim godinama ekonomije smjer: Računovodstvo i financije , te ti snalaženje s brojkama i ćelijama u tablici ne predstavljaju problem, ti si naš idealni kandidat!
  • Javi se i postani član Ingram Micro tima.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Poželjno predznanje iz računovodstvenih poslova.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na duži period
SATNICA
  • 5,65 €/h
LOKACIJA
  • Štefanovečka cesta 10, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • 9-17 h
POTREBNA ZNANJA
  • MS Office s naglaskom na Exel (napredno), Engleski jezik u govoru i pismu (napredno).
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Snalažljivost, samostalnost, visoka odgovornost u radu, spremnost na učenje.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Kristina.Milicevic@ingrammicro.com