Administrativni posao – ulistavanje / otvaranje novih artikala (m / ž)

Br. oglasa: 947717366
Studentski posao

A007 plus d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Ulistavanje novih artikala, kreiranje i ažuriranje opisa proizvoda, pravilno povezivanje i kategorizacija artikala.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Ako si osoba željna novog znanja, proaktivna i spremna zakoračiti u dinamičan svijet e-eCommerce-a onda tražimo upravo tebe.
  • Očekuje te rad u mladom timu stručnjaka koji rado dijeli svoje znanje.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Tražimo studenta koji može raditi 8 sati dnevno i biti dostupan za rad cijeli radni tjedan.
  • Poželjno je da je riječ o apsolventu ili vanrednom studentu.
  • Rad od kuće te izostanak zbog studentskih obveza moguće je dogovoriti s nadređenim uz pravovremenu najavu.
POČETAK RADA
  • veljača 2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na dulji period
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Slavonska avenija 11a, Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • kava u uredu
RADNO VRIJEME
  • 8:30-16:30 h
POTREBNA ZNANJA
  • Napredne informatičke vještine, poznavanje MS Office paketa i engleskog jezika.
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Komunikativnost, proaktivnost, odgovornost prilikom obavljanja zadataka, pravovremeno izvršavanje zadataka
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Prijave sa životopisom poslati na karijere@abrakadabra.com