Administrativni djelatnik / djelatnica za međunarodni odjel

Br. oglasa: 702135961
Na neodređeno

BIO GARANTIE d.o.o.
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Kao međunarodno aktivna grupa kontrolnih tijela, Easy-cert group AG nudi tvrtkama usluge certificiranja prema širokom spektru nacionalnih i međunarodnih standarda za ekološki uzgoj i preradu ekološke hrane, eko tekstila, kao i za niz standarda održivosti. Više informacija možete pronaći na našoj web stranici www.easy-cert-group.com.

Za našu tvrtku Bio Garantie d.o.o. u Hrvatskoj tražimo osobu (m/ž) na puno radno vrijeme (40 sati tjedno) za međunarodni odjel u što kraćem roku.

Kako bismo dodatno proširili naš stalno rastući tim, tražimo za puno radno vrijeme,

Administrativnog djelatnika (m/ž) za međunarodni odjel

za sljedeće zadatke:

• Izdavanje potvrda o uvozu (kratki “TCs” ili “COI”) za ekološke proizvode

• kontrola prodajne i proizvodne dokumentacije dobivene od klijenata

• komunikacija (usmena/pisana) s klijentima, kolegama i partnerskim uredima širom svijeta

• održavanje i ažuriranje zapisa i arhiva (upravljanje dokumentima)

Što očekujemo:

• poželjno je minimalno srednjoškolsko ekonomsko usmjerenje ili drugo, uz značajno iskustvo u provjeri i obradi zahtjeva, kao i iskustvo u  području odnosa s klijentima;

• tečno znanje njemačkog ili engleskog jezika (uz vrlo dobro poznavanje drugog jezika), španjolski kao dodatni strani jezik je prednost

• sposobnost timskog rada kao i odnos pun poštovanja i povjerenja;

• visoka razina predanosti i inicijative;

• vrlo dobro poznavanje MS Officea (Excel, Word, Outlook)

Što nudimo:

• mogućnost rada u jednom od najznačajnijih kontrolnih tijela za ekološku proizvodnju u svijetu, u međunarodnom okruženju s oko 40 partnera diljem svijeta;

• moderno IT okruženje;

• fleksibilno radno vrijeme i mogućnost povremenog rada od kuće nakon faze uvođenja u posao u dogovoru s voditeljem odjela;

• temeljito uvođenje u posao i organizirani treninzi;

• stimulativna primanja, uz pokrivanje putnih troškova za rad iz ureda

Jesmo li pobudili vaš interes? Pošaljite nam svoju prijavu (motivacijsko pismo i životopis) na engleskom jeziku do 11. listopada 2024. e-poštom na petra.jurinic@ceres-cert.de.

Također ćemo rado odgovoriti na sva vaša pitanja putem e-pošte ili telefona na +385993062488 (Marko)

 Veselimo se Vašoj prijavi!

Kontakt email: petra.jurinic@ceres-cert.de

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski, Njemački
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska