Administrativni asistent u odjelu Prodaje (m / ž)

Br. oglasa: 730330629
Studentski posao

ROCKWOOL ADRIATIC d. o. o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Ispisivanje računa i kreiranje/ispisivanje odobrenja,
  • Obrada narudžbi,
  • Praćenje naplate,
  • Pružanje odgovarajućih informacija vezanih za isporuku robe,
  • Pružanje podrške odjelu prodaje i suradnja s drugim odjelima,
  • Naručivanje uredskih potrepština,
  • Uključivanje u ostale aktivnosti odjela po potrebi.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Status studenta - kontinuirani rad putem studentskog ugovora u trajanju od minimalno 6 mjeseci
  • ROCKWOOL Adriatic d.o.o. dio je ROCKWOOL Grupe, vodećeg svjetskog proizvođača proizvoda i sustava na bazi kamene vune. Mi oslobađamo prirodnu moć kamena kako bismo obogatili suvremeni život. Svaki naš zaposlenik igra važnu ulogu u uspjehu tvrtke, stoga smo ponosni na ono što činimo danas, kako bismo obogatili suvremeni život za nadolazeća desetljeća.
  • Cijenimo i njegujemo raznoliku i inkluzivnu radnu kulturu u kojoj zaposlenici različitog porijekla, nacionalnosti i kompetencija rade udruženim snagama
POČETAK RADA
  • što prije
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • minimalno 6 mjeseci
SATNICA
  • 5,25 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Radnička cesta 80, 10 000 Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • Putni trošak 0,23€/km
  • Bonus zaštite na radu (kvartalno), dar u naravi za Uskrs, božićnica
RADNO VRIJEME
  • pon-pet, 6-8h dnevno u jutarnjoj smjeni
POTREBNA ZNANJA
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu, dobre komunikacijske vještine
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da do 21.04.2024. pošaljete svoj životopis na engleskom jeziku na e-mail adresu posao@rockwool.com