Radnik / ca u mješaoni kemijskih sredstava

Nr. der Anzeige: 128716165
Bestimmtes

MODULAZ GROUP d.o.o.
Donja Dubrava, Kroatien
Arbeitsbeschreibung

Modulaz Group, renomirana tvrtka s više od 30 godina iskustva u industriji, traži motiviranu osobu za radno mjesto Radnik u mješaoni kemijskih sredstava.

Pružamo vam dinamično i poticajno radno okruženje te mogućnost kontinuiranog osobnog i profesionalnog razvoja.

Opis posla:

Tražimo motiviranog radnika (m/ž) za rad u mješaoni kemijskih proizvoda.
Radna pozicija se sastoji od umješavanja proizvoda po recepturi zadanoj od voditelja mješaone te održavanje čistoće u mješaoni.

Ključne odgovornosti:
- umješavanje formulacija
- priprema uzoraka za laboratorijsko ispitivanje
- ostali poslovi zadani od strane voditelja mješaone

Što nudimo

- rad u jednoj ili dvije smjene
- dodatno plaćen rad u dvije smjene
- ugovor na godinu dana sa probnim rokom od 6 mjeseci
- motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
- profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
- planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima
- plaćeni putni troškovi ili organiziran prijevoz do tvrtke i natrag
- benefit paket (plaćen obrok, team building, božićni domjenak, božićnica, uskršnjica i još mnoge druge pogodnosti)
- kolektivni godišnji odmor
Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim ispravama sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Ako ste spremni pridružiti se našem timu i preuzeti izazovno radno mjesto, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na hr@modulazgroup.com uz obaveznu naznaku za koje radno mjesto se prijavljujete. Očekujemo vaše prijave i veselimo se potencijalnom zajedničkom radu u Modulaz Group!
Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Kontakt email: hr@modulazgroup.com

Vorteile
  • Teilentschädigung für Reisekosten
Bildung Sekundarschule
Führerschein B
Sprache Englisch
Arbeitsplatz
Donja Dubrava, Gespanschaft Međimurje, Kroatien