Pomoćni / a radnik / ca

Nr. der Anzeige: 238812983
Bestimmtes

K.V.T., d.o.o.
Dugo Selo, Kroatien
Arbeitsbeschreibung

Opis poslova:

- rezanje i obrada metalnih dijelova
- savijanje, brušenje
- izrada dijelova metalnih konstrukcija
- montaža i sklapanje konstrukcija

UVJETI :

- spremnost za terenski rad
- vozačka dozvola B kategorije - poželjno
- završeno srednje obrazovanje neovisno o radnom iskustvu

NUDIMO :

- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 7 do 15 h, subota po dogovoru
- stalna primanja
- božićnicu, uskrsnicu
- mogućnost stimulacije za učinkovitost
- plaćeni prekovremeni
- plaćeni toškovi prijevoza i osiguran parking u krugu firme
- osiguran topli obrok
- stjecanje novih znanja i iskustava
- usavršavanje i edukacije te mogućnost napredovanja
- osigurana HTZ zaštita
- ugovor o radu na određeno vrijeme uz ponudu ugovora na neodređeno vrijeme

Kontakt email: andrea@kvt.hr

Vorteile
  • Teilentschädigung für Reisekosten
Bildung Grundschule, Sekundarschule
Führerschein B
Arbeitsplatz
Dugo Selo, Gespanschaft Zagreb, Kroatien