Monter / ka solarnih elektrana

Nr. der Anzeige: 795653904
Bestimmtes

SolCrov d.o.o.
Zagreb, Kroatien
Arbeitsbeschreibung

Tražimo pouzdanog i odgovornog montera/ku za solarne elektrane koji će se pridružiti našem mladom i dinamičnom timu.

Opis posla: instalacija fotonaponskih sustava na krovovima stambenih i poslovnih objekata, uključujući montažu panela, postavljanje nosača i električnih komponenti te ostale popratne radove.
Posao se obavlja na terenu u dinamičnom okruženju te podrazumijeva rad u timu.

Poslodavac nudi:
•    Stabilno zaposlenje u rastućoj i stabilnoj tvrtki
•    Uhodavanje u posao uz mentora
•    Konkurentna redovna plaća i dodatni bonusi za izvrsnost u radu
•    Mogućnost profesionalnog razvoja kroz obuke i certifikate
•    Rad u dinamičnom i podržavajućem timu s modernom opremom
•    Osigurana zaštitna radna oprema
•    Radna odjeća
•    Subote, nedjelje i praznici neradni

Uvjeti:
•    Sposobnost rada na visini
•    Vozačka dozvola B kategorije
•    Spremnost na timski rad, odgovornost i preciznost u obavljanju zadataka
•    Prednost ostvaruju osobe s iskustvom

Kontakt email: posao@solcrov.hr

Vorteile
  • Vergütung der Reisekosten
Bildung Sekundarschule, Fachspezialist, Bachelor, Master / Magister, Master of Science, Doktorgrad
Führerschein B
Arbeitsplatz
Zagreb, Zagreb, Kroatien