Ndihmës elektrik (m / f)

Numri i shpalljeve: 236594758
Me orar të plotë

Ndihmës elektrik (m / f)

persona part GmbH
Landkreis Ahrweiler, Gjermani
Përshkrimi i punës

Përshkrimi i punës:
Për klientin tonë në zonën Ettlingen ne po kërkojmë disa ndihmës elektrikë (m/f/d)


NE OFROJME:

- Marrëdhënie e përhershme pune me
paga mbi mesataren dhe afatgjatë
përdorimin e klientit
-Shanse të mira për t'u marrë në
kompania e klientëve
- Bonuset e festave dhe Krishtlindjeve
- Mundësia e rimbursimit të udhëtimit
-Personal me cilësi të lartë dhe falas
pajisje mbrojtëse
-Një model bonus tërheqës "Rekrutoni punonjës
Punonjësit"

DETYRAT TUAJA:

- Veprimtaritë e Kuvendit
- funksionimi i makinës
- Kontrolli i cilësisë


PROFILI JUAJ:

- Gatishmëri për të punuar me turne
- Mjeshtëri e aftë
- Fleksibilitet dhe shpirt ekipor


I INTERESUAR? ...atëherë duhet patjetër të njihemi!

Aplikoni për znj. Daniela Kunz në:
Tel.: 07243-93969-0 ose Ettlingen@persona-part.de ose thjesht ndaloni në zyrën tonë në Kirchenplatz 10, në 76275 Ettlingen - ju presim me padurim!

Në vend për më shumë se 25 vjet kur bëhet fjalë për të gjetur një punë me sukses. Ne kemi caktuar ose ndërmjetësuar me sukses mbi 1000 njerëz për klientët tanë të mirënjohur të korporatave. Ne jemi partneri rajonal. E thjeshtë, e shpejtë, profesionale dhe e qëndrueshme. Do të ishim të lumtur t'ju shoqërojmë në suksesin tuaj!

Informacion shtese:
Kërkesat për aplikantin:
Njohuri bazë: industri elektrike, punë në magazinë, pastrim, kontroll të cilësisë (punë e thjeshtë kontrolli)

Vendi i punës
Landkreis Ahrweiler, Rheinland-Pfalz, Gjermani

EURES
Sva prava pridržana © 2024, www.ec.europa.eu
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica EURES-a.
PickJobs d.o.o. nije odgovoran za eventualnu netočnost podataka u oglasu.


Nëse keni nevojë për ndihmë ose keni pyetje në lidhje me krijimin e një llogarie, shihni FAQ dhe ndjehuni të lirë të na kontaktoni me email në info@pick.jobs ose me telefon +385 (0)1 618 49 17

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.