Stručnjak / inja za pripremu i provedbu postupaka javne nabave i nabave po pravilima za nojn -ove

Numri i shpalljeve: 675145916
Në mënyrë të pacaktuar

AVIANO consulting d.o.o.
Zagreb, Kroacia
Përshkrimi i punës

Opis posla:
Stručnjak za pripremu i provedbu postupaka nabave bit će odgovoran za cjelokupni proces planiranja, pripreme i provođenja postupaka nabave sukladno zakonskim propisima i pravilima. Ključna odgovornost ovog radnog mjesta je osigurati da proces nabave bude učinkovit, transparentan i u skladu s relevantnim propisima. Kandidat će raditi na pripremi natječajne dokumentacije, analizi pristiglih ponuda, te praćenju izvršenja ugovora s dobavljačima.

Glavne odgovornosti:
• Planiranje, priprema i provedba postupaka nabave prema Zakonu o javnoj nabavi i/ili prema pravilima za NOJN.
• Izrada, pregled i ažuriranje natječajne dokumentacije.
• Savjetovanje unutarnjih timova i sudjelovanje u planiranju potreba nabave.
• Procjena vrijednosti nabave, izrada planova nabave i strategija.
• Organizacija i koordinacija natječajnih postupaka.
• Analiza pristiglih ponuda i provođenje evaluacije istih.
• Osiguravanje usklađenosti s važećim zakonodavstvom.
• Praćenje realizacije ugovora s dobavljačima i izvođačima.
• Suradnja s relevantnim državnim tijelima, vanjskim konzultantima i dobavljačima.
• Vođenje odgovarajuće evidencije i izvještavanje.

Uvjeti:
• VSS, prednost imaju pravnici, ekonomisti ili srodni smjerovi.
• Minimalno 3 godine iskustva u poslovima nabave.
• Izvrsno poznavanje Zakona o javnoj nabavi i pratećih propisa.
• Iskustvo u vođenju ili sudjelovanju u složenim postupcima nabave.
• Sposobnost analiziranja i pripreme složene dokumentacije.
• Napredno poznavanje rada u MS Office-u (Word, Excel, PowerPoint).
• Izvrsne organizacijske vještine, sposobnost upravljanja vremenom i detaljnosti u radu.
• Komunikacijske i prezentacijske vještine.

Kompetencije:
• Analitičke vještine: Sposobnost analize ponuda, financijskih aspekata i ugovornih obveza.
• Samostalnost i odgovornost: Proaktivno donošenje odluka i odgovornost za cjelokupan proces nabave.
• Preciznost i temeljitost: Točno provođenje postupaka i izrada dokumentacije sukladno zakonskim zahtjevima.
• Organizacijske vještine: Sposobnost istovremenog vođenja više postupaka nabave i planiranja.
• Timski rad i suradnja: Bliska suradnja s kolegama unutar organizacije, kao i s vanjskim dionicima.
• Vještine pregovaranja: Pregovaranje s dobavljačima o uvjetima i cijenama kako bi se osigurala najbolja vrijednost za organizaciju.

Što nudimo:
• Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju.
• Mogućnost profesionalnog razvoja i daljnjeg usavršavanja.
• Stabilno radno mjesto uz stimulativna primanja.

Ako ste zainteresirani za izazovan posao u području nabave i imate potrebne kvalifikacije, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo.

Kontakt email: info@aviano-consulting.com

Arsimimi Master Profesional, Master i Shkencave, Doktoratë
Vendi i punës
Zagreb, City of Zagreb, Kroacia