DJELATNIK / CA U AUTOMOBILSKOJ PROIZVODNJI

Br. oglasa: 487624550
Na određeno

HSG KARIERA d.o.o.
Slovenija
Opis posla

Zapošljavamo kandidate poželjno iz područja Zagrebačke županije (Samobor- Sveta Nedelja - Zaprešić) te Karlovačke županije u Sloveniji u Novom Mestu.
Za sve kandidate je organiziran prijevoz na razgovor za posao i u periodu zaposlenja je organiziran prijevoz do posla i s posla.
Poslodavac nudi:
- organizirani besplatni autobusni prijevoz na potezu Samobor - Sveta Nedelja - Zaprešić  te također besplatni autobusni prijevoz s područja Karlovačke županije
- organizirana i plaćena prehrana
- isplata regresa
- financijska nagrada za prisutnost na radi i radnu uspješnost
- dodaci na osnovnu plaću za popodnevni rad.
Opis posla:
- rad u proizvodnji Renault automobila
- rad na montaži različitih autodijelova na karoseriju i u unutrašnjosti automobila
- rad na proizvodnoj liniji.
Uvjeti:
- minimalno završena osnovna škola
- spremnost na rad u dnevnoj smjeni (jutarnja i popodnevna)
- preciznost u radu i dobra fizička spremnost.
U slučaju zaposlenja, prijava za rad se ostvaruje u Hrvatskoj, a djelatnici rade kao izaslani radnici u Sloveniji.
Svi zainteresirani kandidati mogu se javiti na broj 099 461 6333 (SMS ili poziv) ili putem maila na kaja.zulic@kariera.hr.
Kontakt telefon: 0994616333

Kontakt email: kaja.zulic@kariera.hr

Pogodnosti
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Slovenija