Liječnik / ca opće medicine

Br. oglasa: 641330302
Ostalo

EternaMed d.o.o.
Biograd na Moru, Hrvatska
Opis posla

Turistička ambulanta BIOGRAD na MORU

EternaMed - Biograd na Moru

Drage kolegice i kolege,

Objavljujemo oglas za liječnicom/liječnikom opće medicine u svrhu rada u turističkoj ambulanti u Biogradu na Moru sa KORIGIRANIM UVJETIMA RADA.

Turistička ambulanta u centru grada potpuno je opremljena, klimatizirana, u ugodnom, renoviranom prostoru. Rad u ambulanti sa medicinskom sestrom sa iskustvom rada. Mogućnost konzultiranja sa kolegama u slučaju nejasnoća prilikom rada.

* Radno vrijeme jest 40 radnih sati tjedno, od ponedjeljka do petka, 09 – 17h

* Radnik se traži za period od 15.06.2024.-15.09.2024

* 2500 €/mj NETO na ugovor o radu/djelu

* plaćeni putni troškovi i smještaj

* BONUS

* Opcionalne kućne posjete za dodatnu zaradu

* Plaćeni prekovremeni

Svi zainteresirani/željni više informacija molimo Vas da se javite na mail eterna.bnm@gmail.com

Lijep pozdrav,

Eterna tim

Kontakt email: eterna.bnm@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Engleski
Mjesto rada
Biograd na Moru, Zadarska županija, Hrvatska