Doktor / doktorica veterinarske medicine u ambulanti za kućne ljubimce

Br. oglasa: 771417392
Na neodređeno

VETTI GROUP d.o.o.
Đakovo, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • zaštita zdravlja, pregled, liječenje životinja, razvijanje i poticanje svih oblika zaštite i humanog odnosa prema životinjama
  • pregled životinja i provjera njihovog zdravstvenog stanja
  • postavljanje dijagnoze bolesti i određivanje najboljih tretmana
  • izdavanje recepata i lijekova
  • razgovor i savjetovanje o laboratorijskim rezultatima s klijentima
  • previjanje rana ozlijeđenih životinja
  • cijepljenje životinja
  • savjetovanje vlasnika kućnih ljubimaca o prehrani, preventivnoj zdravstvenoj njezi i općoj njezi
  • upućivanje klijenata u daljnje postupke, operacije i eventualne hitne slučajeve
  • rad u ambulanti za kućne ljubimce

Uvjeti posla:

  • titula doktora veterinarske medicine (DVM)
  • minimalno 2 godine iskustva rada u praksi
  • iskustvo u provođenju operacija, cijepljenja i zdravstvenih pregleda životinja
  • poznavanje medicinske opreme (npr. rendgenski uređaji) i postupaka anestezije
  • poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija
  • izvrsne komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom
  • sposobnost rada pod pritiskom
  • dostupnost za dežurstva i pripravnost
  • poznavanje rada na računalu
  • prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom
  • visoka motivacija za rad
  • vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)

Pogodnosti:

  • Rad u ugodnom i poticajnom okruženju
  • Plaćeni prijevoz i prehrana
  • Stimulativna primanja
  • Prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica)
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Kontakt email: natjecaji@vetti-group.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Đakovo, Osječko-baranjska županija, Hrvatska