šivač / šivačica

Br. oglasa: 319860585
Na određeno

MODUL d.o.o.
Darda, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • operacija šivanja jednostavnih i srednje zahtjevnih proizvoda s tkaninom
  • samokontrola svakog izrađenog proizvoda
  • dnevna evidencija radnog učinka
  • briga o dnevnom održavanju stroja
  • prijavljivanje svih nedostataka i problema tijekom rada
  • praćenje i provjera kvalitete izrađenih dijelova
  • praćenje ispravnosti i rada stroja te redovito održavanje istog
  • briga o čistoći radnog mjesta
  • skrbi nad otpadom koji nastaje prilikom obrade dijelova
  • izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način
  • odgovornost za realizaciju i praćenje norme
  • odgovornost za kvalitetu izrađenih dijelova
  • odgovornost za prijavu grešaka nastalih u procesu i njihovu prijavu nadređenom

Uvjeti:

  • završena odgovarajuća srednja škola tekstilnog smjera sa iskustvom na navedenom radnom mjestu
  • minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije

 Poslodavac nudi:

  • ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • bonusi za ostvarene radne rezultate
  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • uvođenje u posao pod vodstvom mentora

Kontakt email: posao@modul-contract.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Darda, Osječko-baranjska županija, Hrvatska