Blagajnik / ca

Br. oglasa: 978865344
Na određeno

Internet Mall d. o. o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Online kupovina je trend koji je popularan širom svijeta. Postani dio tima najveće hrvatske web trgovine MALL.hr, koja postavlja trendove online prodaje i drži korak s najvećim svjetskim web trgovinama u regiji i svijetu. Dio smo MALL Grupe, jednog od najvećih web trgovaca u srednjoj i istočnoj Europi koji upravlja uspješnim web trgovinama u Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj, Mađarskoj i Sloveniji. Uz isporuku paketa na kućnu ili poslovnu adresu, kupci mogu odabrati osobno preuzimanje narudžbe u našim prodavaonicama.

Opis posla:

komunikacija s kupcima i brigu o njihovom zadovoljstvu našim uslugama,
savjetovanje kupaca, zaprimanje i uređivanje narudžbi

briga za izlaganje robe i prezentaciju prodajnog prostora
vođenje administrativnih poslova

obavljanje ostalih poslova s obzirom na potrebe u radnom procesu

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Organiziranost, sistematičnost i odgovornost
  • Samostalnost i samoinicijativnost
  • Poznavanje rada na računalu
  • Izražene komunikacijske i prodajne vještine

Poslodavac nudi:

• prijateljsko radno okruženje,
• rad u opuštenom i motiviranom timu,
• dodatne edukacije i usavršavanja
• stimulativnu plaću za postignute rezultate, dodatak za prehranu
• puno novih znanja i iskustva,
• rad na određeno vrijeme (probni rok 3 mjeseca) s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

Mjesto rada: King Cross Jankomir

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje životopise pošalju najkasnije do 12.11.2022. na e-mail posao@mall.hr

Kontakt email: posao@mall.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska