Customer Care Consultant – Croatian and English (m / ž)

Br. oglasa: 980008524
Studentski posao

ASSIST d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • pružanje korisničke podrške odgovaranjem na dolazne upite telefonskim i digitalnim kanalima na hrvatskom i engleskom jeziku
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • puno radno vrijeme, plaćena edukacija (traje 3 tjedna), motivacijske nagrade i bonusi za odlične rezultate, različite aktivnosti on-site
POČETAK RADA
  • 13.05.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • trajno
SATNICA
  • 5,25 EUR
LOKACIJA
  • Zagreb, Avenija Dubrovnik 46
DRUGE NAKNADE
  • naknada za obrok (2,80 EUR po danu prisutnosti na poslu), putni troškovi (u iznosu do 130 EUR, ovisno o mjestu stanovanja), prigodni bonusi (božićnica, uskrsnica, regres)
RADNO VRIJEME
  • Ponedjeljak – nedjelja; 9:00 -17:00
POTREBNA ZNANJA
  • izvrsno poznavanje i engleskog i hrvatskog jezika u govoru i pismu, informatička pismenost
POŽELJNE VJEŠTINE
  • komunikativnost, snalažljivost, fleksibilnost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • hrcroatia@assistdigital.com