Održavatelj ugostiteljske opreme-kućni majstor / održavateljica ugostiteljske opreme-kućna majstorica

Br. oglasa: 226903049
Na određeno

GASTROCOM d.o.o.
Varaždin, Hrvatska
Opis posla

Uvjeti:
- srednja škola 3 ili 4 godine, električar/ka ili sl.
- radno iskustvo: 2 godine

Odgovornost: neposredno je odgovoran voditelju održavanja

Opis poslova

  1. vrši održavanje i jednostavnije popravke vodovodne instalacije, kanalizacije i opreme sanitarnih čvorova
  2. vrši održavanje caffe aparata, ledomata, peći i održavanje ostale ugostiteljske opreme
  3. vrši održavanje i popravak termičkih trošila, ventilacionih kanala i sistema
  4. vrši održavanje strojeva za pranje rublja i za glačanje te sušenje rublja
  5. vrši ostale poslove po nalogu voditelja održavanja i direktora društva.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Pismenu zamolbu poslati e-mailom na info@gastrocom-ugostiteljstvo.com ili na adresu S. S.,  KRANJČEVIĆA 12/I, 42000 VARAŽDIN, odnosno doći osobno  na adresu S. S. KRANJČEVIĆA 12/I, 42000 VARAŽDIN – potkrovlje restorana Verglec, uz najavu na telefon: 042 211466 ili 098 370405

Kontakt email: info@gastrocom-ugostiteljstvo.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Varaždin, Varaždinska županija, Hrvatska