Zaštitar manipulant za prijevoz novca (m / ž)

Br. oglasa: 775098008
Na određeno

FINA gotovinski servisi d.o.o.
Bjelovar, Hrvatska
Opis posla

ZAŠTITAR MANIPULANT ZA PRIJEVOZ NOVCA (m/ž)

MJESTO RADA: Bjelovar

BROJ IZVRŠITELJA: više izvršitelja

OPIS POSLOVA:
• poslovi tjelesne zaštite osoba i imovine, pratnje i osiguranja vrijednosnih pošiljki u prijevozu
• manipulira različitim vrijednosnim pošiljkama
• poslovi upravljanja specijalnim oklopnim vozilom

UVJETI:
• komunikacijske vještine
• potrebna zaštitarska licenca
• SSS
• spremnost na smjenski i terenski rad
• vozački ispit B i/ili C kategorije

ŠTO NUDIMO:
• izazovan i odgovoran posao
• stručno usavršavanje tijekom rada
• naknada za rad na terenu
• rad u 1. smjeni, nedjelje i blagdani neradni, svaka druga subota radna
• Kolektivni ugovor koji regulira: ◦uvećanje osnovice plaće za minuli rad
          ◦ naknadu za prijevoz i topli obrok
          ◦ božićnicu, regres
          ◦ poklon kartica za Uskrs
          ◦ dar za djecu do 12. g. starosti
          ◦ jubilarne nagrade
          ◦ jednokratne pomoći
          ◦ sistematski pregled
          ◦ godišnji odmor do 30 dana
          ◦ uvećanje koeficijenta za rad u posebnim okolnostima
          ◦ nagrada zaposlenicima za uspješno poslovanje

KONTAKT: Robert.Krvajica@finags.hr

Kontakt email: Robert.Krvajica@finags.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska županija, Hrvatska