Zaštitar / ka - čuvar / ica (rimac automobili)

Br. oglasa: 487333206
Na neodređeno

KLEMM SIGURNOST d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Društvo Klemm sigurnost d.o.o., osnovano u Zagrebu 2003. godine, vodeći je pružatelj optimalnih sigurnosnih rješenja stranih i domaćih tvrtki u Hrvatskoj. Visoko su specijalizirani na području tjelesne i tehničke zaštite imovine, privatnog vlasništva, pojedinaca i posebnih događaja.
Opis posla:
• Osiguravanje sigurnosti na radnom mjestu ili drugim određenim lokacijama
• Kontrola pristupa i izlaza te praćenje kretanja unutar objekta s ciljem očuvanja reda i sigurnosti
• Prepoznavanje i reagiranje na potencijalne prijetnje i nepravilnosti
• Suradnja s kolegama i nadležnim autoritetima
Uvjeti:
• Licenca za zaštitara ili čuvara je uvjet
• Iskustvo rada u sigurnosnom sektoru (poželjno)
• Komunikacijske vještine
• Poznavanje stranog jezika (engleski jezik) je prednost
• Samostalnost i odgovornost u radu
Poslodavac nudi:
• Stalni radni odnos
• Stimulativna primanja
• Stručno usavršavanje i edukacije
• Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
• Rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
Životopis i motivacijsko pismo šalje se na e-mail adresu zaposljavanje@klemmsecurity.hr
U predmetu e-maila potrebno je navesti "Prijava - Zaštitar/Čuvar (Rimac Automobili)".
Kontakt telefon: 0998023299

Kontakt email: zaposljavanje@klemmsecurity.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska