Radnica / radnik u proizvodnji

Br. oglasa: 773351036
Na određeno

CEMEX d.o.o.
Solin, Hrvatska
Opis posla

CEMEX je vodeći globalni proizvođač građevinskih rješenja, koji posluje u preko pedeset zemalja širom svijeta. Naše vrijednosti su osiguravanje zdravlja i sigurnosti, usredotočenost na kupce, djelovanje s integritetom, poslovanje kao jedan Cemex, poticanje inovacija i prihvaćanje raznolikosti.

Tražimo žene i muškarce koji su spremni preuzeti izazov i pridonijeti uspjehu naše tvrtke. U našoj radnoj zajednici cijenimo raznolikost i različite načine razmišljanja te tražimo zaposlenice i zaposlenike koji će nam pomoći da ostvarimo naše ciljeve i zajedno gradimo ugodnu radnu atmosferu.

Javite se na natječaj i pokrenite svoju karijeru!

Vaš posao bit će izvršavanje radnih naloga uz primjenu i provođenje procedura i radnih uputa za rad u proizvodnom procesu. To uključuje praćenje tehnološkog procesa i vršenje nadzora i kontrole strojeva i uređaja na tehnološkoj liniji, te uočavanje i prijavljivanje nedostataka uređaja, opreme ili dijelova pogona. Sudjelovat ćete u otklanjanju zastoja, pripremi za rad i čišćenju tehnološke linije, kao i ostalim aktivnostima i nadzoru u suradnji s kolegama.

Od vas očekujemo:

  • KV/SSS/VKV;
  • poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet.

Razvijat ćemo Vaše:

  • stručno znanje kroz dodatne edukacije;
  • vještine upravljanja radnim strojevima i znanja vezana uz standarde zaštite na radu;
  • iskustvo rada u međunarodnoj kompaniji.

Prijavite se na natječaj i postanite dio našeg tima! Globalna smo tvrtka koja cijeni i nagrađuje trud svojih zaposlenika. Primjenom sveobuhvatnog sustava upravljanja ljudskim resursima jamčimo vaš osobni i profesionalni rast i razvoj.

Ovdje izdvajamo samo dio materijalnih beneficija koje osiguravamo svim našim zaposlenicima:

  • godišnji bonus
  • maksimalna neoporeziva božićnica i regres
  • mjesečne nagrade za iznimne rezultate rada
  • naknada za topli obrok
  • naknada troškova prijevoza
  • dodatno zdravstveno osiguranje i medicinske preglede
  • subvencionirana Multisport kartica
  • razne novčane i nenovčane pomoći

Molimo vas da svoju zamolbu dostavite najkasnije do 19. siječnja 2024. na e-mail hr.posao@cemex.com ili na poštu - protokol: CEMEX Hrvatska d.d., Cesta dr. F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac s naznakom Natječaj za radno mjesto Radnik/ica u proizvodnji.

Kontakt email: hr.posao@cemex.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Solin, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska