Vrtlar / ica

Br. oglasa: 892210888
Na određeno

JAN - SPIDER d.o.o.
Pitomača, Hrvatska
Opis posla

briga za okoliš i uređenje površina jednostavnim alatima za rad i pomoćnim radnim sredstvima za uređenje okoliša

- briga za čistoću i urednost površina te kontrola štetnika u provođenju DDD mjera

- vodi brigu o prohodnosti puteva i staza, prilaza te pristupa sa istih

- pomoćni poslovi u povezanim poslovnim procesima temeljem plana rada i potrebi za obavljanjem radnih zadataka

Radnicima se osigurava sva potrebna obuka za rad na strojevima i svi preduvjeti za rad na siguran način. Očekujemo da kandidati budu motivirani za rad na radnom mjestu, da imaju želju za razvoj i napredak u karijeri, da budu kreativni i sudjeluju u radu u timu, da svojim prijedlozima rješenja doprinose rasu organizacije, te odgovorni u obavljanju poslova i radnih zadataka.

Kandidati trebaju posjedovati sposobnosti organizacije rada i planiranja

Poželjno je prethodno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima

Kontakt telefon: 033783879

Kontakt email: humanr@jan-spider.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Pitomača, Virovitičko-podravska županija, Hrvatska