Obrada prostornih podataka istraživanja mora (m / ž)

Br. oglasa: 512165682
Studentski posao

HIDROCIBALAE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Obrada podataka istraživanja mora u specijaliziranim softverima (identifikacija objekata na dnu mora, sedimenta, itd.), GIS analiza, izrada izvješća
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • U prijavi navesti za koju lokaciju rada se prijavljujete; Zagreb ili Vinkovci
POČETAK RADA
  • 20.05.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Mjesec dana
SATNICA
  • 5,40 eura/h
LOKACIJA
  • Radnička cesta 41, Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • Putni trošak
RADNO VRIJEME
  • 8-16 (pon-pet), minimalno 35h tjedno
POTREBNA ZNANJA
  • Osnove engleskog jezika
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Lako savladavanje softvera.
  • Prednost fakulteti: geodetski, RGN, FER, PMF (geografija, geofizika, matematika, fizika)
NAČIN ZA PRIJAVU
  • na email careers@hidrocibalae.hr