Komunalni radnik i / komunalni radnik ii (m/ž)

Br. oglasa: 643244246
Na određeno

NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o.
Komiža, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • utovar i istovar svih kategorija neopasnog otpada,
  • utovar i istovar glomaznog otpada (timski rad),
  • rad na specijalnom radnom vozilu za prikupljanje svih vrsta neopasnog otpada
  • sakupljanje otpadaka, pražnjenje tipiziranih spremnika za otpad, košarica te kanti za otpad / odnos sitnog komunalnog i neopasnog otpada do sabirnih mjesta,
  • dnevno pranje i održavanje čistoće kontejnera i košarica te kanti za otpad,
  • ručno i mehaničko pranje javnih površina,
  • uklanjanje trave i korova uz javne prometnice,
  • dnevno čišćenje, pometanje, uređenje i održavanje čistoće ulica, javnih površina (trgovi, plaže, uvale i sl.),
  • dnevno čišćenje i pometanje površina na „zelenim otocima“ i sabirnim mjestima,
  • dnevno uređenje, čišćenje i održavanje javnih zelenih površina (okopavanje, sadnja, košenje, rezanje, zalijevanje i sl),
  • ispomoć kod ostalih fizičkih poslova (prijenos lakšeg tereta, postavljanje prometnih znakova, stupova, košara i kanti za otpad, posuda za cvijeće, izvođenje pripremnih i završnih pomoćnih radova i slično),
  • hitne intervencije po nalogu Pomoćnika Voditelja,
  • odgovornost za dodijeljena sredstva za rad i opremu,
  • dnevno vođenje evidencije o radnom vremenu,
  • drugi slični poslovi po nalogu Pomoćnika Voditelja, Voditelja ili Člana Uprave za operativno poslovanje

Uvjeti:

  • stručna osposobljenost za rukovanje strojevima i alatima (ukoliko kandidat nema stručnu osposobljenost dužan je odmah pristupiti stručnom ispitu).
  • opća zdravstvena sposobnost / Komunalni radnik I.
  • zdravstvena sposobnost za rad na poslovima s posebnim uvjetima rada / Komunalni radnik II.
  • izražena odgovornost, marljivost, timski rad

Kontakt email: info@nautica-komiza.com

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Komiža, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska