Stručni suradnik - logoped / ica

Br. oglasa: 803801735
Na neodređeno

DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK
Đurđevac, Hrvatska
Opis posla

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme – stručni suradnik logoped

stručni suradnik logoped  – 1 izvršitelj, na neodređeno – puno radno vrijeme uz probni rok rada od 6 mjeseci u Dječjem vrtiću "Maslačak" Đurđevac ( VSS )

Uvjeti:

za stručnog suradnika - logopeda može biti primljena osoba koja ispunjava uvjete iz članka 24.  i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ''Narodne novine'', broj 10/97.,107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) te članka 16. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića „Maslačak“ Đurđevac,  KLASA:601-07/23-01/02, URBROJ:2137-58-23-02-01, od 27. ožujka 2023.godine ( VSS ).

  Uz pismenu prijavu kandidati su dužni priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis,
  • diplomu,
  • dokaz o državljanstvu
  • potvrdu o položenom stručnom ispitu
  • izvod iz elektronskog zapisa o radno pravnom statusu izdano od strane HZMO,
  • uvjerenje da protiv kandidata/inje nije pokrenut te da se  ne vodi kazneni                  postupak, ne starije od šest mjeseci.
  • vlastoručno potpisanu izjavu kandidata/kinje o nekažnjavanju, odnosno ne vođenju prekršajnog postupka sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i  obrazovanju (izjavu nije potrebno ovjeravati )

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a osoba je prije sklapanja pisanog ugovora dužna dostaviti na uvid originalne dokumente.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Nakon zaprimanja prijava izvršiti će se pismeno i usmeno testiranje kandidata/inja koje zadovoljavaju uvjete natječaja.

Pisane prijave uz naznaku „Natječaj za stručnog suradnika-logopeda – neodređeno radno vrijeme“ molim dostaviti na adresu:

Dječji vrtić „Maslačak“, Tina Ujevića 1, 48350 Đurđevac.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića „Maslačak“ Đurđevac dana 06.05.2024. godine.

Kontakt email: vrtic.maslacak@djurdjevac.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Đurđevac, Koprivničko-križevačka županija, Hrvatska