Direktor / direktorica restorana

Br. oglasa: 847332445
Na određeno

KUTJEVO D.D.
Kutjevo, Hrvatska
Opis posla

Restoran „Slavonska kuća Vinkomir“ smješten je u jedinstvenom ambijentu premium položaja vinograda Vinkomir i predstavljat će pravu gastronomsku oazu koja okusom priča priču o sljubljivanju tradicionalnih slavonskih jela i vrhunskih vina kutjevačkog podruma kao idealnog predstavnika cijelog vinogorja i slavonskog kraja. Ambijent restorana uređen je rustikalno u duhu prošlih vremena koji u spoju s modernom arhitekturom i prirodnim bogatstvima kojima je restoran okružen nudi posjetitelju svojevrsnu oazu mira i relaksacije.

Svi dragi gosti i posjetitelji vinarije Kutjevo i restorana „Slavonska kuća Vinkomir“ imat će priliku doživjeti priču ispričanu kroz povijest starog podruma iz 1232 g. te uživati u jedinstvenom enogastronomskom iskustvu.

Opis posla:

  • upravljanje i nadzor nad svakodnevnim radom i poslovnim procesima restorana
  • motiviranje, organiziranje, vođenje te razvoj i kvaliteta rada zaposlenika
  • edukacije zaposlenika vezane uz propisane standarde rada
  • vrhunska razina usluge, prezentacija hrane i pića
  • preporuke gostima o sljubljivanju hrane i pića
  • poznavanje vina i ostalih pića
  • komunikacija s gostima, aktivna prodaja hrane i pića i ostalih usluga objekta
  • osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu te zakonu
  • pravovremena opskrba restorana robom
  • kontroliranje postavljenih normativa i optimalno korištenje sirovina
  • briga o kvaliteti usluge i hrane u restoranu te vizualnom izgledu restorana
  • ostvarivanje postavljenih prodajnih ciljeva
  • novčano i robno poslovanje te stanje inventura i opreme
  • organiziranje i kontroliranje posebnih događaja unutar ugostiteljskog objekta
  • profesionalni pristup u svakom trenutku
  • briga o urednosti restorana
  • bliska suradnja s regionalnim turističkim zajednicama i OPG-ovima
  • suradnja s turističkim agencijama i kreiranje paket aranžmana

Mjesto rada: Kutjevo, Vinkomir, Restoran „Slavonska kuća Vinkomir“

Tražimo otvorenu, komunikativnu, odgovornu i proaktivnu osobu koja će svojim iskustvom, a zajedno s nama, profesionalno i angažirano doprinijeti tržišnom pozicioniranju restorana kao i visokoj razini kvalitete usluge i zadovoljstvu gostiju.

Uvjeti:

  • VŠS–VSS, hotelijersko-turističkog usmjerenja i sl.
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama F&B
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • razvijene voditeljske vještine u à la carte poslovanju
  • samostalnost u radu i donošenju odluka
  • sposobnost za timski rad
  • fleksibilnost radnog vremena
  • usmjerenost na poznavanje potreba i preferecnija gostiju
  • ljubaznost i profesionalni odnos prema gostu
  • predanost, pouzdanost, sklonost timskom radu
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računalu

Prednost pri zapošljavanju: aktivno poznavanje dva strana jezika u govoru, poznavanje vina, završene stručne edukacije i jedan od sommelierskih tečajeva

Što nudimo?

  • rad u uspješnoj i stabilnoj grupaciji
  • konkretnu osnovnu plaću, ovisno o iskustvu i znanju
  • redovita i stimulativna primanja uz mogućnost ostvarenja dodatnih bonusa
  • transparentne i pravedne uvjete
  • topli obrok po cijeni za zaposlenike, popusti za zaposlenike
  • božićnica, uskrsnica, regres, darovi za djecu
  • motivirajuću radnu okolinu
  • mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja
  • usavršavanja i edukacije
  • vrlo ugodnu radnu atmosferu u stabilnom timu spremnom pomoći
  • dodatak za trošak prijevoza

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Kontakt email: posao@kutjevo.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Kutjevo, Požeško-slavonska županija, Hrvatska