Autor / autorica reklamnih poruka (copywriter)

Br. oglasa: 338285447
Na neodređeno

MEDIA IN d. o. o.
Nova Gradiška, Hrvatska
Opis posla

Community manager / Copywriter (ž/m)

Što ćeš raditi:
- pisati jedinstvene oglase
- kreativno osmišljavati i kreirati vizuale uz pomoć naših dizajnera
- kreativno osmišljavati nove kampanje s ostatkom tima
- pisati oglase za neke od poznatih tvrtki
- surađivati s članovima tima, komunicirati s klijentima
- izrađivati grafike, e-knjige, newslettere

Ostale potrebne vještine: samostalnost, ambicioznost, motiviranost, visoka razina kreativnosti, razvijena vizualna kultura, osjećaj za reklamno-prodajne vizuale, brzina u radu, fleksibilnost i dobro podnošenje stresa.

Što očekujemo od tebe:
- najmanje 1 godinu iskustva u radu s društvenim mrežama, kreiranju objava, pisanju teksta
- poželjno agencijsko iskustvo
- kreativnost u razmišljanju i pisanju
- obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- samostalnost u radu
- proaktivnost u poslu
- fair play kolegu/kolegicu

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine.
Uz navedeno, očekujemo da znaš (ili možeš brzo naučiti): - formate, vrste i tipove objava na društvenim mrežama - logiku i svrhu digitalnih i ostalih marketinških kanala - razumijevanje marketinške strategije i provođenje iste u djelo - poznavanje kreativnih i dizajn procesa - sposobnost prezentacije - visok stupanj organizacije

Što ti nudimo:
- radno vrijeme od 8:00 do 16:00 sati, slobodne vikende
- službeni laptop
- stimulacije na plaću, nagrade za učinkovitost i proaktivnost
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- dinamično i pozitivno radno okruženje
- rad s motiviranim kolegama i timski duh
- dodatnu edukaciju u digitalnom marketingu
- mjesto rada Nova Gradiška

Kako se prijaviti?
- ako si se prepoznao/la u ovom natječaju pozivamo te da do 15.05.2024. pošalješ motivacijsko pismo u kojem ćeš pokazati svoju kreativnost na e-mail: posao@mediain.hr, s naznakom “Natječaj za posao – Community manager”.
Najbolji kandidati će biti pozvani na razgovor.

Kontakt email: posao@mediain.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Nova Gradiška, Brodsko-posavska županija, Hrvatska