Promocija i degustacije proizvoda (m / ž)

Br. oglasa: 774329949
Studentski posao

ZINIC j.d.o.o.
Samobor, Hrvatska
Opis posla
  • Promocija i degustacija napitaka te dijeljenje promotivnih materijala
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Vlastiti studentski ugovor
PERIOD RADA
  • 3.5. - 18.5.
SATNICA
  • 6,00 eur/h
LOKACIJA
  • Trgovački centri u Samoboru
DRUGE NAKNADE
  • Putni troškovi 0,50 eur/km
RADNO VRIJEME
  • pet 16-20h i sub 10-14h
POŽELJNE VJEŠTINE
  • komunikativnost, pouzdanost, timski rad, odgovornost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Putem maila na promocije.hr1@gmail.com ili na mobitel 099/3333-319-molimo napomenuti da je prijava za Samobor
Mjesto rada
Samobor, Zagrebačka županija, Hrvatska