Pripravnik na poslovima marketinga i prodaje (m / ž)

Br. oglasa: 466202443
Studentski posao

LEBEG SOFTWARE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Lebesgue je dinamičan hrvatski startup koji je revolucionirao pristupio e-commerce poslovanju. Naš tim je razvio aplikaciju koja predstavlja neprocjenjiv alat za vlasnike poslovanja i marketinške stručnjake u e-commerce sektoru. Aplikacija koristi napredne algoritme kako bi analizirala performanse kampanja i poslovanja, identificirajući ključna područja za optimizaciju. Detektiramo potencijalne greške, pružamo precizne analize i dajemo konkretne prijedloge za povećanje rasta e-commerce poduzeća.

O POZICIJI

  • Aktivno sudjelovanje u kreiranju marketinških strategija za promociju Lebesgue aplikacije
  • Vođenje kampanja putem društvenih mreža, email marketinga i drugih digitalnih kanala
  • Identifikacija potencijalnih klijenata (leadova) na ciljanom tržištu
  • Izrada i provedba planova za generiranje novih leadova
  • Sudjelovanje u analizama kako bi se identificirala područja za poboljšanje
  • Sudjelovanje s ostalim članovima tima u razvoju marketinških strategija
  • Aktivno sudjelovanje i doprinos diskucijama o marketinškim inicijativama
  • Razumjevanje funkcionalnosti Lebesgue aplikacije kako bi se učinkovito komuniciralo s potencijalnim korisnicima.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Status studenta na području marketinga, komunikacija ili srodnog područja.
  • Interes za digitalni marketing, čak i bez prethodnog iskustva, uz volju za učenjem.
  • Izvrsne komunikacijske vještine, kako u pisanju tako i u verbalnoj komunikaciji.
  • Sposobnost samostalnog rada, ali i suradnje u timskom okruženju, te inicijativa u obavljanju dodatnih zadataka.
  • Kreativni pristup u razvoju marketinških kampanja i rješavanju izazova.
  • Sposobnost pronalaženja potencijalnih klijenata (leadova) i izgradnja marketinških strategija za povećanje prodaje.
  • Podrška i mentorstvo unutar tima kako bi se studentu omogućilo učenje i profesionalni razvoj.
POČETAK RADA
  • što prije
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na duži period
SATNICA
  • 5.87 eur
LOKACIJA
  • Palmotićeva ul. 43, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • Fleksibilno radno vrijeme koje omogućava usklađivanje s rasporedom predavanja i ispitima.
POTREBNA ZNANJA
  • OBAVEZNO, izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
NAČIN ZA PRIJAVU
  • CV i kratko motivacijsko pismo potrebno je poslati na: careers@lebesgue.io, subject line: Prijava za studentski posao ‘Marketing and Sales assistant’