Wellness terapeut / ica

Br. oglasa: 803354334
Ostalo

INTERMOD d.o.o.
Petrčane, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

  • Pružanje svih vrsta sportske, medicinske i kozmetičke masaže s ciljem poboljšanja kvalitete života klijenata te spa njege tijela.
  • Priprema relaksirajućih i ljekovitih kupki.
  • Priprema aroma-terapija.
  • Izvedba različitih vježbi razgibavanja.
  • Konzultacija klijenata u svezi tretmana.
  • identifikacija prikladnih preparata i tretmana koji se pružaju u kozmetičkom okruženju.
  • Priprema radnog mjesta za početak rada.
  • Briga o planu i programu spa njege klijenta.
  • Planiranje potrebnih preparata, kozmetičke opreme, pribora i aparata za izvođenje tretmana.
  • Upoznavanje klijenata s ponudom wellness centra.
  • Prodaja proizvoda iz maloprodajnog asortimana.
  • Naplata i  izdavanje računa za prodane proizvode te vođenje računa o ispravnosti naplate.
  • Vođenje brige o čistoći i urednosti radnog mjesta, opreme i sredstava za rad.
  • Primjena higijenskih mjera dezinfekcije prostora, radnog mjesta, pribora i opreme.
  • Odgovornost za uredan i njegovan izgled te urednu radnu odjeću.
  • Vođenje brige o naručivanju materijala za tretmane.
  • Odgovornost za racionalnu upotrebu potrošnog materijala.
  • Provođenje svih administrativnih aktivnosti i evidencija povezanih s uslugom pružanja masaže i spa njege tijela.
  • Financijska i materijalna odgovornost za opremu i inventar kojim se služi tijekom rada.
  • Prijava neispravnosti, nedostataka i kvarova koji bi negativno utjecali na sigurnost i zadovoljstvo gosta u objektima ili na mjestima na kojima se provodi masaža i spa njega tijela.
  • Širenje i promocija pozitivne slike o Hotelu.
  • Primjena pravila zaštite na radu i zaštite od požara.
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja.
  • UVJETI:

  • Znanje engleskog jezika u govoru.
  • Pružanje više različitih vrsta masaža i poznavanje širokog spektra spa tretmana.
  • Odgovarajuća digitalna pismenost  - minimalno poznavanje i korištenje MS Office paketa.
  • Financijska pismenost.
  • Komunikacijske vještine.
  • Organizacijske vještine.
  • Prodajne vještine.
  • Strpljivost.
  • Pouzdanost.
  • Povjerljivost

Kontakt email: posao@hotel-pinija.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Petrčane, Zadarska županija, Hrvatska