Mid Java Developer

Br. oglasa: 290997608
Na neodređeno

Elvonet
Zagreb, Hrvatska 531.00 EUR
Opis posla

Mi smo Elvonet, tvrtka specijalizirana za izradu web stranica, dizajna, SEO optimizacije i softverskih rješenja. Volimo inovaciju i potičemo proaktivnost u svakodnevnom radu, a ukoliko te zanima više, baci pogled na link.

Koga tražimo?

Tvrtka Elvonet traži Mid Java developera. Želiš raditi na zanimljivom i inovativnom projektu, surađivati sa stručnim timom te dijeliti znanje i ideje s ostalim članovima tima? Motivira te rad u fleksibilnom i produktivnom okruženju koje naglašava inovativnost i kreativnost? U svojem radu, orijentiran si na isporuku rezultata, a zadovoljstvo klijenata ti je na prvom mjestu? Posjeduješ stručna znanja i vještine koje ti omogućavaju dizajniranje i razvoj novih funkcionalnosti te brzu reviziju koda bez narušavanja kvalitete?

Prijavi se i priključi se našem već dobro uhodanom timu.

Tvoje odgovornosti:

  • iskustvo u razvoju aplikacija u Javi,
  • poznavanje OO programiranja,
  • iskustvo rada s git-om
  • pisanje čistog i testabilnog koda,
  • sposobnost kritičkog razmišljanje te inženjerski pristup na svim razinama projekta,
  • komunikativnost (jasno izražavanje na hrvatskom i engleskom jeziku), proaktivnost i jasno izražavanje ideja.

Što očekujemo od tebe?

  • barem 2 godine iskustva Java programiranju;
  • znanje Objektno orijentirano programiranje u Javi;
  • Web servise (REST, SOAP);
  • SQL i dizajn relacijske baze podataka;
  • Source version control (Git)
  • rad s Eclipse i IntelliJ

Bonus:

  • iskustvo s oblikovnim obrascima (design patterns),
  • iskustvo rada u JavaScriptu, Angularu, Reactu ili Node.js,
  • iskustvo s Electron,
  • iskustvo rada u SCRUM metodologiji,
  • Iskustvo u Telco industriji.

Plaća:

Mid Java Developer- početna plaća 4000kn netto

Benefiti:

  • Fleksibilno radno vrijeme - neki od nas su ranoranioci, neki su spavalice, nekad volimo blagi žamor u uredu, a nekad nam je draže raditi u tišini.
  • Pristup knjigama i materijalima za učenje - važno nam je da svi imaju šansu utažiti svoju glad za dodatnim znanjem.
  • 1 na 1 razgovori - imati ćeš priliku dobiti feedback na svoj rad i napredovati.
  • Parking mjesto - Osim velikog parkinga u blizini zgrade za naše limene ljubimce, imamo i prostor za bicikle unutar zgrade.

Veselimo se čuti što nam imaš za reći o sebi, prijavi se na oglas! :)

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mobilni telefon
  • Parking
  • Laptop
  • Rad od kuće
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska