Inženjer / inženjerka nuđenja i ugovaranja

Br. oglasa: 673242178
Na neodređeno

SITOLOR d.o.o.
Slavonski Brod, Hrvatska
Opis posla

Zadaci:

  • Obrada natječajne i ugovorne dokumentacije
  • Priprema i analiza troškovnika prilikom apliciranja na natječaje
  • Analiza rizika, upravljanje i kontrola troškova
  • Prikupljanje, analiza i ocjenjivanje ponuda kooperanata
  • Savjetovanje prilikom dodjeljivanja posla podizvođačima te komunikacija i pregovori s dobavljačima i podizvođačima
  • Izrada financijskog izvještaja na kraju projekta
  • Uključenost i upućenost u realizaciju i izvođenje ugovorenih poslova
  • Prepoznavanje, analiziranje i razvijanje rješenja za tržišne rizike
  • Predlaganje strategije nabave
  • Asistencija u utvrđivanju zahtjeva klijenta te izrada studije provedivosti

Nudimo:

  • Božićnica, Uskrsnica i ostale prigodne nagrade
  • Stimulacije za izvanredne situacije
  • Službeno računalo i telefon
  • Mjesto rada – Slavonski Brod ili Zagreb

Kompetencije:

  • VŠS/VSS građevinskog smjera
  • Minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva
  • Dobro poznavanje MS Office-a, MS Project, AutoCad
  • Znanje engleskog u govoru i pismu, dodatni strani jezik je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Praktičnost, logičnost i metodičnost prilikom rada
  • Kreativnost i inovativnost u pristupu rješavanja problema
  • Visoka razina financijskog upravljanja
  • Pregovaračke vještine i timski rad
  • Detaljno poznavanje prošlih i sadašnjih tehnologija građenja, procesa, materijala, poslovnih i pravnih pitanja

Ukoliko se prepoznajete u uvjetima prijavite se na natječaj do 17.04.2024. putem linka za prijavu.

Kontakt email: info@sitolor.hr

Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Slavonski Brod, Brodsko-posavska županija, Hrvatska