Tehničar za izgradnju i održavanje telekomunikacijske infrastrukture (m / ž)

Br. oglasa: 673258199
Na neodređeno

ELECTUS DGS d.o.o.
Benkovac, Hrvatska
Opis posla

Pozivamo vas da se pridružite timu HT Servisa kao Tehničar za izgradnju i održavanje telekomunikacijske infrastrukture (m/ž) u regiji Jug, od Zadra do Dubrovnika, uključujući sve otoke.

Nudimo ti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • naknadu za putne troškove i prehranu
  • sufinanciranje dječjeg vrtića
  • božićnicu, uskrsnicu i regres
  • obuka u skladu s interesima tvrtke i smjerovima osobnog razvoja
  • službeni mobitel koji možete koristiti i u privatne svrhe
  • prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih stručnjaka

Od tebe očekujemo:

  • izvođenje kabelmonterskih radova na izgradnji i održavanju bakrene i optičke mreže
  • mjerenje i spajanje postojeće i nove bakrene i optičke mreže
  • rješavanje problema i otklanjanje smetnji telekomunikacijske mreže
  • dinamičan i izazovan posao koji se većinom obavlja na terenu

Uvjeti koje ispunjavaš:

  • SSS tehničkog ili srodnog smjera
  • vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu.

Kontakt email: zivotopis@electus.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Benkovac, Zadarska županija, Hrvatska