Samostalni / a računovođa / tkinja

Br. oglasa: 100614180
Na neodređeno

DOMINIK 02 d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • samostalno vođenje poslovnih knjiga
  • izrada godišnjih financijskih izvještaja društava u skladu sa aktualnim zakonskim propisima (Bilanca, Račun dobiti i gubitka, Novčani tijek, Bilješke uz financijske izvještaje), poreznih prijava (PD i PDV prijave) i drugih financijskih i statističkih izvještaja
  • Knjiženje izvoda
  • Kontrola, knjiženje i kontiranje ulaznih i izlaznih računa
  • Kontrola i knjiženje blagajničkog poslovanja
  • Zatvaranje i usklada kupaca i dobavljača
  • Kontrola, usklada, knjiženje i inventura dugotrajne imovine i sitnog inventara
  • Obračun, kontrola i knjiženje PDV-a, PDV-S, ZP, Knjiga URA
  • Knjiženje i kontrola glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
  • Fakturiranje
  • izrada internih izvještaja za potrebe menadžmenta
  • osiguranje informacija i podataka za potrebe revizije

Uvjeti:

  • rad na neodređeno
  • mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
  • ugodno radno okruženje
  • primanja su stimulativna, a ovise o razini znanja i sposobnosti
  • Samoinicijativnost i preuzimanje odgovornosti
  • Detektiranje problema i samostalnost u rješavanju istih
  • Proaktivan pristup pri izvršenju zadataka i obveza
  • Spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje
  • Dobro poznavanje poreznih, financijskih i računovodstvenih propisa
  • Iskustvo na računovodstvenim poslovima
  • Aktivno sporazumijevanje na engleskom jeziku u govoru i pismu
  • Samostalno korištenje MS Office
  • Iskustvo u korištenju računovodstvenih IT programa
  • Prilagodljivost samostalnom i timskom načinu rada
  • Spremnost na razmjenu informacija
  • Davanje i primanje feedbacka
  • Analitičnost i organiziranost
  • Dobra organizaciju zadataka, aktivnosti i prioriteta

Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Kontakt email: info@pomalo.shop

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska