Prodajni / a savjetnik / ca u osiguranju - pripravnik / ca

Br. oglasa: 894997595
Na neodređeno

PRO ZASTUPANJE" - VL. VJEKO PERETIĆ
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Pro zastupanje je agencija koja zastupa 12 vodećih osiguravatelja s ciljem pronalaska najboljeg osiguranja za klijente: pravne i fizičke osobe. Kao dio sustava inovativne Pro grupe, nastale na 21-godišnjem iskustvu, naši kolege klijentu mogu ponuditi i atraktivnu uslugu rješavanja najboljih kredita iz ponude hrvatskih banaka te drugih štedno-ulagačkih proizvoda.
Vaša prednost je dobro poznavanje proizvoda osiguranja, segmenta imovinskog osiguranja te sposobnost rada u timu i preuzimanja odgovornosti za zadatke tima.
Opis posla:
• pomagati klijentima pri odabiru najboljeg osiguranja iz portfelja 12 osiguravatelja
• izrađivati police i voditi brigu o obnovi (skadencaru)
• pomagati u prodajnim ciljevima povezanih financijskih proizvoda (štednje, fondovi, krediti)
• pronalaziti nove načine i kanale prodaje uz sinergiju s drugim odjelima Pro grupe
• svakodnevno pratiti uvjete na tržištu uz konstantan profesionalni razvoj
• izrađivati izvještaje za upravu i evidencije poslovanja upotrebom digitalnih tehnologija
Uvjeti:
• izvrsne komunikacijske i prodajne sposobnosti
• visoka razina odgovornosti i etike
• pedantnost i analitičnost, „oko za detalje“
• sposobnost koordinacije u užurbanoj dinamici rada na više zadataka paralelno
• odlična informatička pismenost
• ambicioznost i snalažljivost; želja za novim znanjima i usavršavanjem
Prednosti:
• odgovarajuće iskustvo ponude/prodaje u osiguranju i licencu HANFA-e (nije uvjet)
• vlastiti portfelj klijenata (prednost, ali nije uvjet)
• aktivno znanje engleskog jezika i vozačku dozvolu (nije uvjet)
Ako posjedujete navedene kvalitete i ‘pronašli’ ste se u ovom oglasu, molimo prijavite se s originalnim životopisom direktno na mail: posao@progrupa.hr i subjectom: Osiguranje
Prijave koje ne zadovoljavaju osnovne uvjete nećemo razmatrati. Samo kandidati koji ulaze u uži izbor bit će direktno kontaktirani.
Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Kontakt email: posao@progrupa.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska