Financijski / a kontrolor / ka - junior

Br. oglasa: 257622630
Na neodređeno

ELECTUS DGS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Odgovornosti:

  • izrada specifikacija plaćanja prema dobavljačima
  • analiza financijskog poslovanja s dijelom dobavljača
  • knjiženje općim temeljnicama
  • kontrola obračuna napojnica
  • izračun financijskih stimulacija prema unaprijed postavljenim kriterijima
  • sudjelovanje u kreiranju normativa utrošaka hrane i pića
  • kontrola izvršenih plaćanja prema godišnjem dokumentu budgeta poslovanja
  • sudjelovanje na pripremi godišnjeg plana i praćenje izvršenja istog
  • dobro poznavanje računovodstvenih propisa

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • naknadu za prijevoz u punom iznosom
  • benefiti poput božićnice, police dopunskog zdravstvenog osiguranja i godišnjeg sistematskog pregleda
  • mogućnost profesionalnog napredovanja
  • poticajno radno okruženje

Uvjeti:

  • minimalno dvije godine radnog iskustva iz područja računovodstva
  • napredno poznavanje MS Office paketa, s naglaskom na Excel
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • organiziranost, proaktivnost i samostalnost u radu
  • ukoliko je lokacija rada Zagreb tijekom sezone jedan tjedan mjesečno se radi s lokacije hotela (prijevoz, smještaj i prehrana su osigurani)
  • motiviranost i spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na broj telefona 091 227 4831.

Kontakt email: zivotopis@electus.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska